Dostawa

DOSTAWA

  1. Dostawa towaru następuje po zaksięgowaniu wartości pieniężnej na koncie, bądź wpłacie w kasie firmy.
  2. Towar dostarczamy firmą transportową pod wskazany adres. Wymagana jest możliwość dojechania dużym samochodem ciężarowym.
  3. O fakcie wydania towaru do transportu klient zostanie poinformowany telefonicznie lub mailowo. Na terenie Firmy GranPol zapewniamy załadunek towaru. Odbywa się on z chwila potwierdzenia przez odbiorcę ( w przypadku firmy kurierskiej - przez przewoźnika), że towar jest zgodny pod względem ilościowym i jakościowym. Sposób załadowania towaru ustala odbiorca, a także przejmuje pełną odpowiedzialność za skutki w transporcie. Termin dostawy towaru to około 48h - dokładny termin zależy od firmy spedycyjnej.
  4. Jeśli towar nie jest wysłany samochodem z windą rozładunek dostarczonego towaru spoczywa po stronie kupującego.
  5. Zamówiony towar można odebrać osobiście w siedzibie firmy gdzie jesteśmy do Państwa dyspozycji. Towar znajduje się w naszych magazynach i jest dostępny od ręki.
  6. Koszty transportu są uzależnione od wielkości zamówienia : 
                Gr. płytki - 1 cm 
                a) do 40 m2 - 250zł

               Gr. płytki - 1,5 cm
                a) do 25 m2 – 250 zł

                Gr. płytki - 2 cm
                a) do 20 m2 – 250 zł

                Gr. płytki - 3 cm
                a) do 13 m2 – 250 zł

   

PŁATNOŚCI

  1. Wplata na konto bankowe (nr konta bankowego podany w zakładce "Kontakt")
  2. Płatność w kasie firmy GranPol - przy odbiorze osobistym.Notice: Undefined variable: nowosci in /home/plytkigran/domains/plytki-granitowe.pl/public_html/catalog/view/theme/plytkigh/template/information/information.tpl on line 32 Notice: Undefined variable: cennik in /home/plytkigran/domains/plytki-granitowe.pl/public_html/catalog/view/theme/plytkigh/template/information/information.tpl on line 64


Copyright 2016 GRAN-POL S.C