O nas

Nasza firma posiada wiele kamieni z całego świata. Właściciele firmy dbają o jakość i dobre pochodzenie sprzedawanych materiałów dlatego, każdy materiał wybierany jest osobiście wyłącznie w najlepszych kopalniach. Oferujemy bardzo dobre ceny, ponieważ sprowadzamy towar bezpośrednio od producentów. Nasza firma istnieje od 40 lat na rynku i jest firmą pokoleniową.Długoletni staż pozwolił nam stwierdzić, że wiemy wszystko o kamieniach, rodzajach ich obróbki, zastosowaniu, montażu oraz pielęgnacji, dzięki czemu możemy służyć Państwu dobrą radą.

Posiadamy bardzo duży wybór płytek kamiennych z granitu, marmuru, trawertynu. Idealnie sprawdzą się w Państwa wnętrzu tworząc niepowtarzalny charakter. Swoje zastosowanie znajdą w kuchniach, łazienkach, salonach a nawet tarasach. Grubsze płyty kamienne cięte przez nas pod wymiar dadzą możliwości zastosowania ich jako parapety, schody, elementy kominkowe czy blaty kuchenne. Kamienie posiadają przeróżne kolory i struktury. Zaletą naszej firmy jest to, że kupując u nas płytki jesteśmy w stanie dobrać Państwu pod ich fakturę odpowiedni kolor pod parapety, blaty czy schody dzięki dużej ilości materiału.

Kamień naturalny stał się ostatnio bardzo modny, jest chętnie wykorzystywany przez projektantów, architektów czy dekoratorów wnętrz. Jego elegancki i oryginalny a zarazem trwały na lata charakter doda urok niejednemu wnętrzu.

Nasi pracownicy wiedzą o kamieniu naprawdę wszystko, posłużą Państwu radą, ponieważ kamień to ich pasja. Nigdy nie sprzedajemy na siłę materiałów, które uważamy że nie nadadzą się do Państwa wnętrz lub nie spełnią tak jak powinny Państwa oczekiwań, dajemy gwarancje rzetelności.

Jeszcze parę lat temu kamień nie był tak popularnym materiałem do zastosowań w budownictwie. Obecnie tendencje się zmieniły, jego twardość a zarazem piękny wygląd góruje nad zwykłymi płytkami gresowymi. Ceny płytek kamiennych obecnie kształtują się na poziomie lepszych płytek gresowych a przewaga kamienia nad gresem jest nie do opisania więc wybór jest prosty. W swojej ofercie posiadamy przepięknie marmury i granity, które wyróżniają się na tle innych kamieni. Udostępniony przez nas materiał, pozwoli Państwu poczuć się luksusowo w swoim domu lub mieszkaniu.

Profesjonalizm naszej firmy polega na tym, że przy każdym montażu, wyborze płyt czy nawet pomiarach u klientów obecni są właściciele firmy, którzy dbają nawet o najmniejszy szczegół i zadowolenie klientów. Nie zostawiamy pracowników samych- zawsze czuwamy nad ich pracą, co daje Państwu pewność zadowolenia z wykonanych prac. W naszej firmie pracują długoletni pracownicy, operatorzy maszyn i montażyści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zdobyte w naszej firmie.

Posiadamy jeden z największych składów płytek kamiennych w Polsce, szeroki wybór materiałów zarówno kolorystyczny jak i metrażowy. Materiału dla Państwa nie zabraknie. Prawie wszystkie płytki kamienne są dostępne od ręki i do wglądu na naszych placach magazynowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową gdzie znajdą Państwo ofertę kolorystyczną, cennik oraz realizacje naszych prac.

Notice: Undefined variable: nowosci in /home/plytkigran/domains/plytki-granitowe.pl/public_html/catalog/view/theme/plytkigh/template/information/information.tpl on line 31


Copyright 2016 GRAN-POL S.C